Prywatne Centrum Terapii Uzależnień "Koninki", Poręba Wielka 480, 34-735 Niedźwiedź
+48 607 407 014 kontakt@jacekswist.pl

Gdzie szukać pomocy w leczeniu uzależnienia od kokainy

Decydując się na uzyskanie pomocy dla uzależnienia od kokainy jest pierwszym krokiem do trzeźwego życia. Drugim jest znalezienie ośrodka leczenia, który zapewni Ci najlepsze wielodyscyplinarne programy leczenia. Z odpowiednim leczeniem, dajesz sobie większą szansę na udaną trzeźwość. Niekompletne leczenie lub brak leczenia w ogóle może spowodować nawrót i doświadczyć jeszcze poważniejszych problemów z uzależnieniem od kokainy.

Istnieje wiele różnych opcji leczenia. To może być przytłaczające przesiewając przez wszystkie z nich, aby znaleźć idealne centrum leczenia dla Ciebie. Recovery Connection może pomóc w tym frustrującym procesie.

Jak Recovery Connection może pomóc z uzależnieniem od kokainy?

Recovery Connection dąży do zapewnienia pacjentom informacji i narzędzi, których potrzebują, aby uzyskać-i pozostać trzeźwym. Nasz oddany zespół łączy pacjentów z programami zbudowanymi wokół badań i najlepszych dostępnych praktyk. Chcemy zapewnić, że każdy pacjent, który się z nami kontaktuje otrzymuje leczenie i opiekę, której potrzebuje.

Współpracujemy z profesjonalnymi osobami i organizacjami w całych Stanach Zjednoczonych. Ich programy i wsparcie są dostępne dla osób z problemami uzależnień, ich bliskich i innych osób, które ich wspierają. Każdy program, do którego prowadzimy ludzi, pomaga im na różnych etapach leczenia. Możemy pomóc osobom wychodzącym z uzależnienia w znalezieniu i rozpoczęciu programu takiego jak:

  • Detoks medyczny pod nadzorem
  • Program stacjonarnego odwyku od narkotyków i alkoholu
  • Intensywny program ambulatoryjny

W ramach tych programów dostępne są terapie mające na celu pomoc w określonych obszarach życia danej osoby. Osoby z problemami psychiatrycznymi, na przykład, będą potrzebować programu, który ma również podwójne leczenie diagnozy, aby pomóc zarówno ich problemy psychiatryczne i ich leczenia uzależnień. Pacjenci z silną jednostką rodzinną będą chcieli rozważyć terapię rodzinną, która pozwala bliskim szukać wsparcia, którego potrzebują, podczas gdy uczą się, jak ich bliscy radzą sobie z życiem po rehabilitacji. Bez względu na to, jakie są potrzeby osób uzależnionych, możemy znaleźć adaptacyjny plan leczenia, który działa dla nich.

Płacenie za leczenie uzależnienia od kokainy

Rozumiemy, że płacenie za leczenie uzależnienia od kokainy nie jest łatwe. Na szczęście każdy, kto posiada ubezpieczenie zdrowotne, ma dostępną pomoc w pokryciu kosztów leczenia. Wszyscy ubezpieczyciele zdrowotni są zobowiązani przez prawo do oferowania pewnego pokrycia kosztów leczenia uzależnień. Musisz jednak znaleźć ośrodek leczenia uzależnień, który akceptuje ubezpieczenie od Twojego dostawcy usług medycznych.

Współpracujemy z ośrodkami leczenia, które akceptują wiele różnych rodzajów ubezpieczeń medycznych, w tym Aetna i Blue Cross Blue Shield. Podczas gdy każdy ośrodek leczenia może nie być otwarty dla Ciebie, będzie wiele takich, które akceptują Twoje ubezpieczenie medyczne.

Nawet z taką pomocą, ubezpieczenie zdrowotne często nie pokrywa wszystkich związanych z tym kosztów leczenia. Myśl o płaceniu za leczenie uzależnień może niektórych odstraszyć, ale leczenie w godzinach nadliczbowych będzie kosztować znacznie mniej niż dalsze zażywanie narkotyków. Ponadto, zaprzestanie kupowania narkotyków natychmiast uwolni pieniądze, które osoby mogą przeznaczyć na koszty leczenia. Zawsze istnieją opcje płatności dla tych, którzy szukają pomocy.